Sufit napinany 3D, jako ozdoba wnętrza

10 marca 2017 by in category Aranżacja wnętrz tagged as with 0 and 0

Sufit napinany 3D, jako ozdoba wnętrza

Obecnie istnieje wiele możliwości dekorowania wnętrz. Nie musimy ogranicza się jedynie do mebli i dekoracyjnych bibelotów. Również elementy konstrukcyjne mogą stanowić atrakcyjne wykończenie lokalu. Oprócz ścian warto w tym celu zagospodarować również sufit. Jeśli znudziła się nam zwyczajna płaszczyzna sufitu, warto rozważyć montaż sufitu napinanego 3D, który stanowi nietypową alternatywę.

Wyjątkowy pomysł na sufit

Większość osób decyduje się na klasyczne wykończenie sufitu – prosty, w jasnych kolorach. Jeśli jednak mamy do dyspozycji duże mieszkanie lub dom, to sufit napinany w nieregularnym kształcie może stanowić interesujące dopełnienie aranżacji. System DPS® 3D to wyjątkowe rozwiązanie w gamie sufitów napinanych. Odpowiednio zaprojektowany sprawdzi się w zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Chcesz poznać nieograniczone możliwości systemu DPS® 3D? Zobacz nasze przykładowe realizacje!

Dlaczego warto rozważyć montaż sufitu napinanego 3D? Istnieje przynajmniej kilka wynikających z tego korzyści:

  • Niespotykany efekt – możemy być pewni, że nasz projekt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, a dodatkowo tworzony według indywidualnych upodobań i potrzeb domowników.

  • Feeria kolorów – jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia! W ofercie DPS® znajdziemy szeroką paletę barw i struktur, które uczynią nasz projekt wyjątkowym.

  • Dowolny kształt – dzięki powłokom DPS® 3D możemy uzyskać dowolny kształt sufitu, od łagodnych fal po geometryczne wzory.

  • Możliwości modyfikacji – nasz sufit może być nie tylko piękny, ale również funkcjonalny. Istnieje możliwość montażu systemów świetlnych oraz wentylacyjnych.

Sufit napinany 3D – estetyka w parze z jakością

Oczywiście sufit napinany DPS® 3D to technologia, które nie tylko dobrze się prezentuje. Sufity napinane posiadają wiele zalet, które czynią je bardziej funkcjonalnymi, w porównaniu do innych rozwiązań tego typu. Najczęściej porównuje się je do sufitów podwieszanych, jednak te posiadają wiele ograniczeń technologicznych. Ich największą wadą jest długi proces montażu oraz powstający przy tym bałagan, który zwykle rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu. Co więcej, uzyskany efekt nigdy nie jest perfekcyjny, a z czasem pojawiają się pierwsze niedoskonałości i cały proces remontowy trzeba powtarzać.

Zastosowanie sufitów napinanych pozwala na uzyskanie idealnej powierzchni sufitu w bardzo krótkim czasie. Dzięki użyciu specjalnego polimeru, membrany są wyjątkowo wytrzymałe i posiadają tzw. „pamięć kształtu”. Już na etapie produkcji są pokrywane mikronową warstwą teflonu, dzięki czemu nie osadza się na niej kurz i inne zabrudzenia. Sufity napinane to także korzystne rozwiązanie ze względu na ich właściwości termoizolacyjne, co szybko odczujemy przy wydatkach na ogrzewanie.

Jeśli nadal się zastanawiasz, czy sufit napinany DPS® 3D to rozwiązanie dla Ciebie, skontaktuj się z nami już dzisiaj! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Add comment

BY GRUPA DPS®

strony internetowe - mediamass.