Sufit napinany w mieszkaniu

18 maja 2017 by in category Aranżacja wnętrz tagged as , with 0 and 0

Interesuje Cię sufit napinany w mieszkaniu? Chcesz poznać jego wady i zalety? Zastanawiasz się, czy sprawdzi się w Twoim domu czy mieszkaniu? Zapraszamy do naszego poradnika, z którego dowiesz się, czym charakteryzują się innowacyjne produkty DPS® i dlaczego warto je wybrać.

Dlaczego właśnie sufit napinany?

Remont sufitu to okazja do zastanowienia się nad tym, jaki typ sufitu szczególnie nada się do stylu już panującego w Twoim mieszkaniu. Spośród kilku najpopularniejszych propozycji dostępnych na rynku, zdecydowanie wyróżniają się membrany napinane DPS® – produkty nowoczesne, ekologiczne i łatwe w konserwacji, a do tego oferujące nieograniczone możliwości dostosowania do potrzeb użytkowników!

Niewątpliwą zaletą sufitów napinanych DPS jest ich błyskawiczny montaż – w przypadku zwykłego, prostokątnego sufitu o powierzchni około 20m2, może on trwać zaledwie kilka godzin! Musi jednak zostać przeprowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów.

Sufit napinany w mieszkaniu – propozycje

Do mieszkania w bloku lub kamienicy z pewnością nada się sufit matowy, z prostą powłoką dostępną w jednym z ponad stu dziesięciu kolorów w palecie barw DPS®. Taki sufit łatwo wzbogacić o dodatkowe oświetlenie, które zbuduje wyjątkowy klimat w Twoim domu. Jest to możliwe dzięki systemowi DPS® light. Dzięki niemu zamontujesz taśmy LED, które równomiernie rozświetlą całe pomieszczenie.

Jak inaczej wykorzystać sufit napinany w mieszkaniu? Kolejną propozycją jest stworzenie absolutnie wyjątkowej aranżacji dzięki zastosowaniu systemu DPS® picture. To autorskie rozwiązanie DPS®, które zamieni Twój sufit w prawdziwe dzieło sztuki! Wybierz dowolny plik graficzny w wysokiej rozdzielczości, a my stworzymy specjalnie dla Ciebie sufit napinany przedstawiający ten właśnie obrazek!

Trzecią z wielu możliwości, jakie oferuje sufit napinany w mieszkaniu, jest zastosowanie innowacyjnego systemu DPS® perf – powłoki napinanej z perforacją, w której umieszcza się diody LED. Tworzy to tak zwany efekt gwieździstego nieba. Sprawi on, że Twoje mieszkanie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne, a Ty będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym klimatem w sypialni czy pokoju gościnnym.

Gdzie kupić sufit napinany?

Jeśli chcesz cieszyć się własnym sufitem napinanym w mieszkaniu, nie zwlekaj i już dziś sprawdź, gdzie możesz zaopatrzyć się w produkty Grupy DPS®! Zapoznaj się z naszą mapką dystrybutorów DPS® i zamów swoją powłokę napinaną.

Jeśli jednak jeszcze jesteś zdecydowany, sprawdź naszą galerię realizacji, dzięki której zobaczysz, jak może wyglądać Twój sufit marzeń, lub skontaktuj się z działem obsługi klienta DPS®. Nasi eksperci czekają na Twoje pytania i chętnie rozwieją wszystkie wątpliwości dotyczące rodzajów powłok, ich cen oraz sposobów montażu.

Add comment

BY GRUPA DPS®

strony internetowe - mediamass.