Sufit napinany w salonie – sposób na całkowitą metamorfozę

3 kwietnia 2017 by in category Aranżacja wnętrz tagged as with 0 and 0

Sufit napinany w salonie – sposób na całkowitą metamorfozę

Salon to centralne pomieszczenie każdego domu i mieszkania. Po ciężkim dniu pracy gromadzą się w nim domownicy, by odetchnąć, zrelaksować się i miło spędzić czas. O wiele przyjemnie siedzi się w salonie, który cieszy oko ciekawą aranżacją. Interesujące efekt możemy uzyskać na wiele sposobów, na przykład poprzez wybór i ułożenie mebli, kolor ścian czy… projekt sufitu. Zaskoczeni ostatnią propozycją? Jesteśmy pewni, że pod koniec lektury tego wpisu zmienicie zdanie!

Sufit – 5 ściana

Sufit to ta część pomieszczenia, którą bagatelizujemy podczas planowania remontu. Większą uwagę przywiązujemy do wyboru podłogi i wykończenia ścian, jednak zupełnie niesłusznie. Sufit, podobnie do wspomnianych wcześniej elementów, może stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji salonu, a nawet jej centralny punkt! Zapomnijmy więc o nudnym suficie w bieli i wybierzmy do naszego salonu sufit napinany DPS®. Dlaczego akurat to rozwiązanie? Warto przytoczyć przynajmniej kilka argumentów:

  • błyskawiczna zmiana – montaż sufitów napinanych jest szybki i nieskomplikowany, dzięki czemu idealną powierzchnią sufitu będziemy się mogli cieszyć nawet tego samego dnia,

  • jakość i bezpieczeństwo – wykorzystywane membrany są nieprzemakalne i antystatyczne, a ich konserwacja jest nieskomplikowana,

  • estetyka – w porównaniu do tradycyjnych metod, sufitu napinane charakteryzują się idealnie gładką powierzchnią i perfekcyjnym wykończeniem. Takiego efektu nie uzyskamy po zwykłym malowaniu!

Feeria barw i kształtów

Specyfikacja techniczna sufitów napinanych DPS® to oczywiście istotny element, ale nie zawsze przemawia do wyobraźni. Dlatego w tym miejscu należy wspomnieć o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, jakie dają sufity napinane. Do wyboru mamy szeroką gamę kolorów i struktur, które możemy dowolnie łączyć tworząc wyjątkowe projekty. Jeśli jednolite kolory to nadal za mało, w ofercie dostępne są także membrany z możliwością wykonania wielkoformatowego nadruku. Możemy wykorzystać grafiki dostępne w katalogu, lub spersonalizować sufit wykorzystując zdjęcia z domowej galerii.

Jesteś ciekaw, jak sufit napinany prezentuje się w salonie? Przejdź do galerii naszych realizacji!

Sufit w salonie – inny wymiar

Nadal jednak poruszamy się tylko w jednej płaszczyźnie. Tym, którzy myślą w sposób nieszablonowy, z pewnością spodobają się sufity napinane DPS® 3D, które umożliwiają stworzenie sufitu o dowolnym kształcie! Od teraz sufit w salonie może mieć kształt morskich fal, geometrycznych brył lub nieregularnych, artystycznych form. Tutaj ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Jednego możemy być pewni – takiego sufitu w salonie nie będzie miał nikt!

Mamy nadzieję, że powyższy wywód przekonał Was, że warto dłużej pomyśleć o suficie przed nadchodzącym remontem. Jeśli macie pytania na temat sufitów napinanych, nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz

Add comment

BY GRUPA DPS®

strony internetowe - mediamass.